KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkoğlu Mesleki Teknik Eğitim Merkezi ve Turgut Reis ÇPL´den Resim Sergisi

Türkoğlu Mesleki Teknik Eğitim Merkezi ve Turgut Reis ÇPL´den Resim Sergisi

Türkoğlu Mesleki Teknik Eğitim Merkezi ve Turgut Reis Çok Programlı Lisesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu resim sergisi Türkoğlu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Bahçesinde davetlilerin katılımıyla açıldı. Açılış sırasında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı BOZDOĞAN bu tip sosyal etkinliklerin öğrencilerin birlik ve beraberlik duygusunu geliştirerek daha çok sosyalleştiğini söyledi. Resim sergisi 15 Mayıs Cuma Günü sona erecek.

 

resim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisiresim sergisi

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 618 14 84 - 344 618 14 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.