KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KUYUBAŞIOĞLU’nun Veda Mesajı

Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim KUYUBAŞIOĞLU’nun Veda Mesajı

 Öncelikle TÜRKOĞLU İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü gibi onurlu bir görevi üstlenip sürdürmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.

     Çalışma arkadaşlarımın ve tüm kurum ve kuruluşlarının her zaman yardım ve desteğini gördüm. Başta Sayın Kaymakamımız Sayın Serdar KARTAL, Sayın Garnizon Komutanımız Ahmet Ziya ÇELİK, Sayın Belediye Başkanımız Osman OKUMUŞ, olmak üzere müdürlüğümüz personeline, okul/kurum yönetici ve öğretmenlerimize, okul aile birliği başkanlarımıza, sevgili öğrencilerimize, geleceğimiz olan evlatlarımızın yetişmesine yönelik olarak desteğini esirgemeyen tüm eğitim gönüllüsü olan hayırsever vatandaşlarımıza ve Türkoğlu´lu hemşerilerimize teşekkür eder, bundan sonraki yaşamlarında değerli aileleri ile sağlık ve esenlik içinde güzel ve başarılı çalışmalar yapmalarını dilerim.

 

           Bundan sonra Hatay İli Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevimi sürdüreceğim. Çalışacağım yeni kurumdan´da sizlere kapımızın her zaman açık olacağını belirtmek ister saygı ve sevgilerimi sunarım.

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 618 14 84 - 344 618 14 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.