KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarihte Kahraman Şehirler ve Maraş Örneği Konferansı

Tarihte Kahraman Şehirler ve Maraş Örneği Konferansı

Türkoğlu Kaymakamlığının Tarihte Kahraman Şehirler ve Maraş Örneği Konferansı Prof. Dr. Bünyamin KOCAOĞLU ve Prof. Dr. Fahri SAKAL tarafından Türkoğlu Kaymakamlığı Misak-ı Milli Kültür Merkezinde verildi.

Konferansa İlçe Kaymakamımız Sayın Serdar KARTAL, İlçe Belediye Başkanımız Sayın Osman OKUMUŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı BOZDOĞAN ve halkımız katıldı. Konferansta ilk olarak söz alan İlçe Kaymakamımız Sayın Serdar KARTAL´ın yapmış olduğu konuşma ve okuduğu dizeler konferansa katılanları çok duygulandırdı. Kaymakamımızdan sonra konuşmasına başlayan Prof. Dr. Sayın Bünyamin KOCAOĞLU I. Dünya Savaşı sırasında ülkemizin içinde buluduğu durumu anlattı. Daha sonra söz alan Prof. Dr. Sayın Fahri SAKAL ise Kahramanmaraşın kurtuluşunu ve bu zaferde rol alan bölge ve reislerini tek tek anlattı. 

Konferans sonunda ise İlçe Kaymakamımız Sayın Serdar KARTAL Prof. Dr. Sayın Fahri SAKAL´a ve İlçe Belediye Başkanımız Sayın Osman OKUMUŞ Prof. Dr. Sayın Bünyamin KOCAOĞLU´na çiçek takdim ettiler.

 

konferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferanskonferans

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 618 14 84 - 344 618 14 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.