KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere Mahkeme Salonunda Uygulamalı Eğitim

Öğrencilere Mahkeme Salonunda Uygulamalı Eğitim

Türkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde bir sınıf, Adalet Alanı bünyesinde öğrenciler için mahkeme salonu şeklinde dizayn edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İNCECİK´in ziyaretinde öğrenciler temsili bir duruşma gerçekleştirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İNCECİK Türkoğlu  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İNCECİK ve beraberindekiler okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. Daha sonra okul bünyesinde  açılan Adalet Alanı öğrencileri için duruşma salonu şeklinde dizayn edilen uygulama sınıfını incelediler. Adalet Alanı öğrencileri, ziyaret sırasında uygulama sınıfında temsili bir duruşma da gerçekleştirdi. Hakim, savcı, avukat, jandarma rolündeki liseli öğrencilerin gerçeği aratmayan canlandırması ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İNCECİK ve beraberindekiler öğrencileri tebrik etti.

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 216 60 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.