KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TRT Haber ve EBA üzerinden canlı yayında öğretmenlere seslendi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TRT Haber ve EBA üzerinden canlı yayında öğretmenlere seslendi

 

04-09-2018

Bakanımız Ziya Selçuk, 2018-2019 eğitim öğretim yılı mesleki çalışma programının başladığı 3 Eylül 2018 Pazartesi günü, TRT Haber ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden canlı yayınla yaklaşık 1 milyon öğretmene hitap etti.

Başöğretmen Salonu´nda 10.30´da başlayan programa, Ankara´nın merkez ilçelerinden öğretmenler katılarak, Türkiye´nin 81 ilinde dersbaşı yapan öğretmenler de Bakan Selçuk´un konuşmasını okullardaki canlı yayın ekranları üzerinden takip etti.

"Öğretmenlik bir insanın kendi öğrenme yolculuğudur, kendi olgunlaşma serüvenidir" ifadesiyle öğretmenlik mesleğine dair farklı bir bakış açısı ortaya koyan Selçuk, öğretmenlere önemli mesajlar verdi.

Mesleki çalışma programıyla, öğretmenlerin genel kültür, özel alan eğitimi, pedagojik formasyon alanlarında bilgi ve tecrübelerinin artırılması, öğretmenlere yeni beceriler kazandırılması, eğitim ve öğretimde karşılaşılan problemlere çözüm yollarının bulunması, öğrenci ile çevrenin ihtiyaçlarına göre plan ve programların hazırlayıp uygulanması amaçlandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hacı BOZDOĞAN konu ile ilgili bilgilendirme konuşması yaptı.

 

 

04-09-2018

04-09-2018

 

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 216 60 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.