KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"KARİYER GÜNLERİ VE JANDARMA MESLEĞİ" TANITIM ETKİNLİĞİTürkoğlu İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından “kariyer Günleri ve Jandarma Mesleği“ tanıtım etkinliği düzenlendi.
Türkoğlu Misak-ı Milli Konferans salonunda slayt ortamında yapılan tanıtım faaliyetinde jandarma uzman çavuş ve Astsubalar jandarma mesleği ile kendi kariyerleri hakkında bilgiler vererek kariyer gelişimi konusunda deneyimlerini aktardı.
Komutanlar aynı zamanda bölgedeki motosiklet kazalarına değinerek ehliyetsiz motor kullanılmamasını, aksi taktirde kullandıkları zaman başlarına gelebilecek kaza ve cezalar hakkında uyarıda bulundular.
Etkinliğe, Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal, Garnizon Komutanı Kıdemli Başçavuş Ahmet Ziya Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Bozdoğan da katıldı.

 

kariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günlerikariyer günleri

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 618 14 84 - 344 618 14 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.