KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlaması Yapıldı.

İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlaması Yapıldı.

İlçemizde İlköğretim Haftası kutlandı. Atatürk büstüne çelenk sunumundan sonra törenler için Misak-ı Milli Konferans Salonuna geçildi.

Açılış konuşmasını Fatih İlkokulu Müdürü yaptı. Daha sonra söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hacı BOZDOĞAN ise

 

"2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının tüm Milli Eğitim camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Eğitim öğretim faaliyeti bir insan için yeme-içme kadar önemli bir faaliyettir. Eğitim öğretim faaliyeti doğduğu andan değil, anne karnından son nefese kadar devam eden bir süreçtir.Sevgili öğrenciler!Bizim hedefimiz bilgi, beceri ve yetenekleriniz doğrultusunda bayrak, vatan, devletimizin temel ilkeleri ve zamanın gerektirdiği becerileri kapsayacak şekilde sizleri geleceğe hazırlamaktır. Sizler bizim yarınlarımızsınız. Var olan tüm imkânlarımızla sizleri destekleyeceğiz, sizlere imkânlar sunmaktan çekinmeyeceğiz. Sizlerden beklentimiz ulu önder Atatürk’ün dediği gibi “Tek bir şeye ihtiyacımız var: Çalışkan olmak.” Kavramını benimsemektir.Değerli öğretmen arkadaşlarım!Sizlerin gayretli çalışmalarını görmekteyiz. Sizleri takdir ediyoruz. Bildiğiniz gibi elinizde yarının elmaslarını oluşturacak malzemeler vardır. Bizler bu malzemenin elmasa dönüşmesi için elimizden geleni esirgemeyeceğiz. Öğretmenlik mesleğinin ödüllendirilmesi zaman gerektiren bir süreçtir. Elimizden gelen gayreti göstereceğimizi düşünüyorum. Yeni eğitim öğretim yılında hepinize başarılar diliyorum."şeklinde konuştu.

En son olarak İlçe Kaymakamımız Sayın Serdar KARTAL´ın konuşmasının ardından çiçeklerin takdimi ile tören sona erdi.  

 

İlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftası

 

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 618 14 84 - 344 618 14 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.