KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı BOZDOĞAN´dan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı BOZDOĞAN´dan 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı

Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı BOZDOĞAN, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 79. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mesajında: "Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ü ebediyete irtihalinin 79. yıl dönümünde minnet ve şükranla yâd ediyoruz. 10 Kasım, sadece Mustafa Kemal Atatürk’ü anma değil, onun en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti’ni geliştirip koruyarak geleceğe taşıma azmimizi tazelediğimiz gündür. Türkiye Cumhuriyeti; ekonomisi, sanayisi, gençliği, üniversiteleri, şehirleri ve yapılan bilimsel çalışmalar ile muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma konusundaki hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Bu ilerleyiş Türk Milleti ve dostlarımız için gurur kaynağı, milletimizin birlik ve beraberliğini istemeyen hainler için korku olmaktadır. Atatürk´ün mirası Türkiye Cumhuriyeti, çağdaş dünyada hak ettiği yere elbette yükselecektir. 

Aziz kardeşlerim, sevgili Türkoğlu halkı, vefatının yıldönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal ve istikbal mücadelemizin bütün kahramanlarına Allah´tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi ve tüm ecdadımızı şükranla anıyorum." dedi.  

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 618 14 84 - 344 618 14 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.