KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güncellendi - Öğretmenler Arası Masa Tenisi ve Satranç Turnuvası

Güncellendi - Öğretmenler Arası Masa Tenisi ve Satranç Turnuvası

İlçemiz okullarında görev yapan personeller arasındaki sevgi, saygı, kaynaşma ve dayanışma duygusunu geliştirmek, sporun sevdirilmesi ve özendirilmesini sağlamak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü koordinesinde Öğretmenevi yazlık çay bahçesinde 8 Haziran-12 Haziran tarihleri arasında masa tenisi ve satranç turnuvası yapılacaktır. Katılmak isteyenlerin aşağıdaki dilekçe ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. (Başvurular 7 HAZİRAN tarihine kadar alınacaktır.)

 BAŞVURU FORMU :/meb_iys_dosyalar/2015_05/21041703_bavuruformu.docx

 

·     Müsabakalar ferdi yapılacak olup, Masa Tenisi kategorisinde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu masa tenisi oyun kuraları geçerlidir. Satrançta FIDE Satranç Kuralları geçerlidir.

 

·     Turnuvaya Katılım ücreti 10 TL olup, katılım ücretleri ile madalya, ödül, raket, top, file ve turnuvanın düzenleneceği alanda diğer masraflarda kullanılacaktır. (Katılım ücretleri başvuru sırasında ödenecektir.)

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 618 14 84 - 344 618 14 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.