KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Performans Değerlendirme ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar

Bilindiği üzere ilçemizde uygulanan Eğitim Performans Değerlendirme Projesinde daha önceden yayınladığımız şablonlar mevcuttur. Puanlama esnasında daha önceki sunumlarda görülen eksikliklerin giderilmesi için uyulması gereken hususlar aşağıda listelenmiştir.

1. Belirli gün ve haftalarla ilgili kutlama resimleri bulunan etkinlikler puanlanacaktır.

2. Faaliyetler yayınladığımız ilkokul, ortaokul ve liselerin şablonuna uyumlu olacak şekilde resimler eklenecek, resimler ve faaliyetler rastgele atılmayacak, şablonlardaki sırada eklenecektir.

3. Yeni şablonlara göre yapılmayan sunumlar kabul edilmeyecektir.

4. Veli ziyaretleri fotoğraflarında tarih bulunacaktır.

5. Etkinlikler kısmında yapılan faaliyetlerin en az bir resmi bulunacak aksi halde değerlendirmeye alınmayacaktır. (Web sitesi dahil yapılan tüm etkinliklerin resmi olacak resimsiz olan etkinlikler puanlamaya dahil edilmeyecektir.)

6. Veli ziyareti fotoğraflarında her slaytta sadece gidilen tek veliden resimler olacak, aynı slayta farklı bir veli ziyareti resmi koyulmayacaktır.

7. Veli ziyaretinde aynı resimleri farklı gibi gösterenlere puan verilmeyecektir. (Fark edilenlerden puan kırılacaktır.)

yukarıdaki hususlara dikkat edilerek bundan sonraki Eğitim Performans Değerlendirme Sunularının belirtilen tarihlerde teslim edilerek her hangi bir aksaklığa mahal verilmemesi hususunda;

Gereğini ve bilgilerinizi rica ederim.

 

Yakup SALTALI

Şube Müdürü

İstasyon Mahallesi Özel İdare İşhanı Karşısı Türkoğlu/KAHRAMANMARAŞ - 0 344 216 60 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.